מי אנחנו?

המסע שלנו בפורבר התחיל מתוך רצון לעזור לאנשים לחגוג את הרגעים המשמעותיים של החיים באופן שירגיש אישי ונצחי באמת. בתור חובבי תכשיטים בעצמנו, הבנו שלכל פריט יש סיפור לספר, ורצינו לעזור לאנשים ליצור את הסיפורים שלהם באמצעות תכשיטים חרוטים בהתאמה אישית.

מונעים על ידי התשוקה שלנו לאומנות ואומנות הסיפור, התחלנו ביצירה קפדנית של כל תכשיט תוך שימת לב לפרטים והבנה עמוקה של הרגשות הנלווים אליהם. המחויבות שלנו לאיכות, בשילוב עם המסירות שלנו ליצור יצירות ייחודיות שיהדהדו ויגעו בליבם של אנשים, הובילו אותנו לדרך למצוינות.

כאשר השקענו את הלב והנשמה שלנו בכל עיצוב, התחלנו לראות את ההשפעה העמוקה שהייתה לתכשיטים שלנו על חייהם של אנשים. בין אם זו הייתה שרשרת אישית הנושאת את שמו של אדם אהוב או צמיד חרוט עם תאריך בלתי נשכח, היצירות שלנו הפכו לסמלים של אהבה, חיבור וזיכרון.

מפה לאוזן התפשט, והמוניטין שלנו כמותג שמבין באמת את כוחם של תכשיטים חרוטים צמח. הסיפורים של הלקוחות שלנו הפכו למוטיבציה שלנו, והעניקו לנו השראה לפרוץ גבולות ולעלות באופן עקבי על הציפיות.

באמצעות שילוב של חדשנות, תשוקה ומחויבות למלאכה שלנו, אנו גאים להיות המותג המוביל בישראל לתכשיטי חריטה. המסע שלנו מהתחלות צנועות לשם מהימן ומפורסם הוא עדות לקשרים האמיתיים שיצרנו עם הלקוחות שלנו ולהשפעה המתמשכת של היצירות שלנו.

ב-Forevr.co.il אנחנו לא רק מוכרים תכשיטים; אנו יוצרים ביטויים מתמשכים של אהבה, הכרת תודה וחגיגה של הרגעים היפים בחיינו. הצמיחה שלנו נטועה ברצון האמיתי שלנו להיות חלק מהרגעים היקרים ביותר שלכם ולעזור לכם לשאת אותם קרוב ללבכם ולליבם של האנשים החשובים לכם, לנצח.

פריט שלישי מתנה!🎁  |  משלוח עד הבית בחינם בקנייה מעל 400 ש"ח🏡